פורומים

ברוכים הבאים לפורומים של אתר מקום!

הפורומים מתנהלים באווירה של קבוצת תמיכה או קבוצה לעזרה עצמית, בכבוד הדדי וגישה של בניית החיים והתגברות על קשיים. הם נועדו להעניק תמיכה ומקום בטוח לדבר בו על מה שעברתם, על מה שאתם עוברים עכשיו ולמתן תמיכה זה לזה. הם יכולים להיות מקום מצוין להתגבר על הרגשת הבידוד והבושה וליצור קשר עם אחרים.

עם זאת, מטבעם, הפורומים לא מתאימים למקרי חירום ומצבי מצוקה קיצוניים, שאז יש לפנות למקומות שנועדו לכך.

הכתיבה מותנית בהסכמה לאמנת הפורומים של אתר מקום והתנהגות הנוגדת את האמנה תגרור חסימה מהפורום ומחיקת ההודעות הבעייתיות.

שימו לב: הפורומים עוברים בהדרגה למערכת המתנהלת באתר עצמו. בכדי לכתוב בפורומים החדשים, יש צורך להרשם תחילה לאתר, אנא פעלו על פי ההנחיות כאן. בהצלחה!

וכאן לפניכם הנחיות הרשמה לפורומים.

כתיבה מעצימה ותומכת לכולכם

פורום נפגעי גילוי עריות 

פורום נפגעי תקיפה מינית 

פורום סיוע משפטי 

פורום לנפגעי אלימות רגשית או נפשית

פורום לגברים נפגעי תקיפה מינית

פורום מנהלים

פורומים ישנים שנסגרו ומשמשים כארכיון להודעות חברי הפורום:

פורום לגברים נפגעי תקיפה מינית – הפורום הישן בגוגל
פורום יעוץ משפטי בגוגל
פורום נפגעי תקיפה מינית בניהולה של תמר – הפורום הישן בגוגל
פורום נפגעי גילוי עריות – הפורום הישן בגוגל
פורום לנפגעי תקיפה מינית בוגרים בגוגל
הפורום שיחה על טראומה מינית בתפוז
כמה פנינים ששמנו מהפורום בIOL שלא קיים עוד

תגובות

פורומים — 25 תגובות

1. כתובת המייל תופיע גלויה לכל המשתמשים באתר ולגולשים או תשאר חסויה?
    נא לענות על גבי האתר תודה רבה

2. שלום, קראתי את הכתבה של דניאלה, עו״ס קלינית, שורדת גילוי עריות ורציתי לשאול האם אוכל ליצור כינה קשר באמצעות מייל או טלפון? המון תודה.

3. שלום,
    לפני בערך שלושה שבועות שלחתי בקשה להצטרף לפורם של נפגעי גילוי עריות ועוד לא קבלתי תגובה. אני תוהה האם עשיתי זאת נכון. תודה, א

• תודה על התגובה. איני מצליחה לשלוח בקשה, אין לי אפשרות כזו, במקום זה כתוב- בקשה נשלחה, זוהי קבוצה פרטית. בקשת ההצטרפות שלך ממתינה לאישור של מנהל הקבוצה

• פתרון שאני יכולה להציע, מאחר ואני לא רואה שום בקשות לאישור שממתינות, היא להרשם מחדש לאתר עם שם משתמש חדש ומייל חדש ולבקש מחדש. מקווה שהפעם זה יצליח.

4. שלום וברכה,
    אני חדשה באתר ומאחר שניסיתי מספר פעמים-אשמח לדעת איך שולחים בקשה להצטרפות לאחד הפורומים.

• שלום לך,

בדף שאליו שלחת את התגובה יש הסברים להרשמה לאתר ולהרשמה לפורומים. אנא פרטי לגבי התקלה שנוצרה, באיזה שלב, מה כתוב בהודעה שאת מקבלת.

• ניסיתי להצטרף לאחד הפורומים ומה שהופיע לי זה רק שמדובר בקבוצה פרטית והזמן בו היא נוצרה ולא מעבר לכך. לא הופיעה לי הלשונית של בקשת חברות.
        דבר נוסף הוא זה שמאחר ואני נכנסת מהסרטפון אז לפעמים הלשונית של התחבר הופיעה ולפעמים לא.
        אשמח לקבל הכוונה בנושא.
        תודה מראש

• מציעה בהתחלה להתחבר ולהרשם דרך מחשב, אין לדעת איך סמארטפון מגיב. כשאת מנסה להרשם לפורום, קודם כל תכנסי עם פרטי ההרשמה שלך לאתר ורק אחר כך נסי.

5. אני מנסה להתחבר לפורום, ולא מופיעה לי הלשונית של בקשת חברות.
    התחברתי ונרשמתי עם שם משתמש וסיסמא במחשב…
    וכן, האם הפורום לנפגעי גילוי עריות פעיל?

להגיב על נטעלבטל

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.